Një milionë shikime për ‘Numrin e ri’

By

Projekti i ri i Dhurata Dorës po rezulton tejet i suksesshëm.

Kënga e re ‘Numrin e ri’ që e riktheu Dhuratën me videoklip pas ‘Shumë on’ që në minutat e parë nga publikimi u pa si një këngë që pa dilema do fitonte epitetin e një super hiti.

Duke mos pasur se si të ndodh ndryshe meqenëse kënga është e Dhurata Dorës, ‘makinës së hiteve’ ky projekt ka ecur shumë mirë edhe në Youtube.

Tashmë kënga ka arritur një milion shikime brenda pak ditëve dhe për këtë zhvillim, këngëtarja ka falemnderuar fansat në rrjete sociale.

Numërimi vetëm sa ka nisur dhe me gjasë nuk do ndalet edhe për një kohë të gjatë … /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm