Përplasja vazhdon! Vivi e godet Xhulin me videon për të cilën ishte shantazhuar

By

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Vivien i ka përmendur Xhulit videon e saj famëkeqe të publikuar mbi një dekadë më parë.

“Të paktën unë s’kam nxjerrë aso videosh seksi për të dalë në televizor”, ka thënë Vivien drejtuar Xhulit.

Ndërkohë, Xhuli është shokuar nga kjo thënie e Vivienit, teksa i ka thënë se “duhet të ketë turp për këtë gjë”.

“Nuk është video seksi është video intime, dhe e bëj përsëri me burrin tim nëse dua. Marre duhet me të ardhë (Vivien). Dikush është shantazhuar dhe s’është punë qejfi”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Në anën tjetër Stresi, ka tentuar që gjatë gjithë kohës t’i jap vëmendje më shumë pjesës kur u diskutua për shtëpia, sesa për videon.

 

Artikuj të ngjashëm