Gashi paralajmëron këngën e re duke treguar çfarë pëlqejnë femrat tek ai (FOTO)

By

A jeni gati për këngën e re të Gashit?

Reperi me prejardhje shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, ka njoftuar përmes Instagramit, se projekti i tij i ri do të publikohet më 5 prill.

Gashi postoi një fotografi ku shihet me një qafore shqiponje dhe me këmishë të zbërthyer duke thënë se ‘vajzat e duan leshin e tij shqiptari’.

“Girls love my Albanian lesh”, ka shkruar reperi poshtë fotografisë.

Gashi ka shijuar suksese të mëdha kohëve të fundit, me këngët e tij të cilat u bën hit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BvmebMBFvCz/

Artikuj të ngjashëm