Morena e dashuruar marrëzisht në…

By

Ish Miss Kosova, Morena Taraku, njëherit edhe këngëtare mjaft e njohur duket se nuk e ka problem fare të flasë hapur për gjërat e preferuara të saj.

Njejt ndodhi edhe mbrëmë kur ajo doli hapur në mbështetje të kolegëve të saj Genc Prelvukajt dhe Lyrical Son të cilë publikuan projektin ‘A tmerr malli’.

E ishte pikërisht projekti në fjalë arsyeja me të cilën u dashurua Morena pasi që përkrahje për të dha në të gjitha profilet e saj nëpër rrjete sociale duke mos u rezervuar aspak.

Ndoshta e ardhmja mund të lidhë dyshen në ndonjë projekt muzikor pasi që siç po shihet në bazë të këtyre lëvizjeve raportet mes tyre janë mjaft të mira. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm