Përjetësohen vargjet e këngës së Stresit, kësaj radhe në një vend të veçantë (FOTO)

By

Po vazhdojnë të përjetësohen vargjet e reperit Stresi të këngës “Të du mom” në trupat e njerëzve.

Kësaj radhe një person ka vendosur që një pjesë të tekstit të artistit ta bëjë tatuazh në krahrorin e djathtë që i bie mbi zemër.

“Flm juve që po I boni këto vargje të kenë jetë gjithmonë”, ka shkruar reperi nga burgu.

Nëse nuk e dini, Stresi ka muaj që po qëndron në burg pasi u kap me armë dhe drogë në një hotel në Tiranë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bsvu5zZHztr/

Artikuj të ngjashëm