Këngëtarja e preferuar shqiptare e nënës së Ritës është kjo!

By

Pushimet kanë mbaruar për Verën, nënën e këngëtares Rita Ora.

Pas më shumë se një muaji në Kosovë, riverën shqiptare dhe pushimet në Ulqin, ajo i është rikthyer rutinës në Londër ku punon brenda sistemit shëndetësor NHS.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Por, nënës së super-yllit botëror ka këngë të cilat ia kujtojnë pushimet edhe pse puna ka nisur.

Vera duket ta ketë një këngëtare e një këngë të preferuar nga estrada shqiptare.

Fjala është për Dhurata Dorën dhe projektin e saj “Harrom”.

Ora ka postuar video teksa e dëgjon këtë këngë në makinë.

“Fajëso muzikën për momentet e pushimeve. Muzika ka faj edhe Dhurata Dora” – është shprehur ajo në videon e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

No description available.

Edhe ky vit ishte super sukses për Dhuratën në aspektin e muzikës prandaj s’kishte se si të ndodhte ndryshe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm