Kush ia dhuroi Agnesa Vuthajt buqetën e madhe me trëndafila të kuq? (FOTO)

By

Ish-Miss Kosova Agnesa Vuthaj ka pranuar një buqetë të madhe më trendafila të kuq. Përveç luleve, ajo mori edhe një pelush të madh me ngjyrë poashtu të kuqe.

Modelja ka qenë gjithmonë e rezervuar rreth jetës së saj private por këto dhurata janë goxha romantike dhe lënë pikëpyetje nëse asaj dikush ia vodhi zemrën.

Megjithatë, Agnesa po duket shumë bukur në këto imazhe të fundit bashkë me lulet dhe pelushin./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BsvvotqHnDb/
https://www.instagram.com/p/BsvwritnJiC/

Artikuj të ngjashëm