Këngëtarët më seksi shqiptarë, Ronela Hajati thotë katër prej tyre

By

Vet është njëra nga figurat më seksi shqiptare dhe njëra nga ato këngëtare që gjithmonë vjen shumë e sinqertë dhe simpatike në intervista.

Dhe në intervistën e fundit që ka dhënë në IN TV në Shqipëri, ajo ishte tejet gallatë dhe shkaktoi shumë të qeshura.

Madje kur u pyet edhe se kush janë meshkujt më seksi në estradë, ajo nuk e pati aspak problem që t’i radhisë katër nga kolegët e saj.

“Ledri, Zerka, Flori dhe Noizy”, ka thënë Ronela, duke e përmendur në këtë mes edhe të dashurin e saj, për të cilin megjithatë asnjëherë nuk ka dhënë konfirmim.

Artikuj të ngjashëm