Përfundon edhe një lidhje dashurie, Young Zerka dhe Ronela Hajati ndahen!

By

Edhe një lidhje dashurie në mes dy të famshmëve ka përfunduar!

Prive ka marrë vesh nga burime pranë çiftit, se reperi Ypung Zerka dhe këngëtarja Ronela Hajati i kane dhënë fund romancës së tyre disa vjeçare.

Image result for ronela hajati dhe young zerka

Young Zerka me nuk e ndjeki Ronelen as në Instagram dhe jo rrallë herë ky veprim në rrjetet sociale, është parë si shenjë që marrëdhënia ka përfunduar.

Dyshja asnjëherë nuk e kishin konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë në publik, megjithatë nga mënyra se si flisnin me njëri tjetrin dhe mënyra se si e komentonin me njëri tjetrin, e dëshmonin se ata ishin bashkë. /Prive.al

Image result for ronela hajati dhe young zerka

Artikuj të ngjashëm