Për ata që shtiren se janë blogerë dhe modelë në Instagram, Afrona Dika ka një kërkesë

By

Është një nga vajzat më të bukura që shohim në publik. Bionde e sykaltër dhe shtatselvi!

Afrona Dika ka një bukuri natyrale dhe gjithmonë shfaqet shumë e kuruar, meqë puna që bën edhe ia imponon të rregullohet dhe të mirëmbahet. Fakti që është një vajzë e bukur, vishet më shumë stil dhe që është nusja e ardhshme e Bleros, i ka siguruar asaj një platformë në Instagram me më shumë se 170 mijë ndjekës!

Mirëpo fakti që disa persona dëshirojnë të jenë blogerë, influencues apo modelë në Instagram duke e sforcuar një gjë të tillë, e ka acaruar pak Afronën.

Ajo në Instastory të Instagramit ndau një postim që flet për modelët dhe blogerët “që dëshirojnë të jenë të tillë”, po nga ana tjetër blejnë ndjekësit, ajo më mirësjellje u kërkon që të ndalen. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm