Përfundojnë xhirimet e klipit të Capital T!

By

Kur erdhi nga Tajlanda, vend në të cilin akumuloi energjitë, Capital T tha se është i inspiruar dhe gati për ‘bombardimin’ e 2016-tës.

E frytet e këtyre punëve do t’i shijojmë shumë shpejt. Kjo pasiqë Prive mëson se kanë përfunduar xhirimet e klipit të ri të Kapos.

E veçanta e këtij projekti qëndron në faktin se për vizuelizimin e tij reperi nuk ka angazhuar ndonjë produksion por do jetë i realizuar në mënyrë më ndryshe.

Kënga e radhës e Capital T pason suksesin e madh që ai pati me ‘Pare pare’, i lançuar në fund të vitit të kaluar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm