Një fëmijë ‘rrugës’: Flet Sinani për herë të parë

By

Së fundmi, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani u përfolën për një fëmijë të dytë.

Mediat në Shqipëri raportuan dje se Andrra është shtatzënë dhe pret një djalë.

Në lidhje me lajmin, para pak minutash ka reaguar këngëtari Hoxha.

Ai përmes Instagramit ka bërë të ditur se lajmi nuk është i vërtetë.

Pra, të paktën tani për tani, nuk ka një motër ose vëlla për Ansin! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm