Aidën dhe Naserin nuk i ndajnë as punët në kuzhinë!

By

Çifti i njohur Aida Doçi dhe Naser Gashi duket se nuk ndahen as në kuzhinë!

View this post on Instagram

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

Kjo është lënë të kuptohet përmes një “story” të postuar nga motra e Aidës, Vanesa në rrjete sociale.

Në të shihen Aida dhe Naseri duke i ndarë bashkërisht punët në kuzhinë, një shembull ky që pa diskutim duhet duartrokitur.

No description available.

Kujtojmë se disa javë më parë, çifti ishin protagonist të një interviste të gjatë në Prive, e para si të martuar në të cilën ata treguan më shumë sa i përket raportit të tyre i cili nisi si bashkëpunim profesional dhe përfundoi me kurorëzim të dashurisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm