Greta Koçi publikon projektin e ri “Lum kush m’ka”

By

“Për ty po pi” është kënga e fundit që solli në 2019 këngëtarja Greta Koçi. E tashmë pas një pauze të shkurtër artistja ka realizuar një projekt të ri.

Projekti që titullohet “Lum kush m’ka” është publikuar sot dhe është realizuar edhe vizualisht.

Ndiqni projektin e saj të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm