Performancë milionëshe: Shkurte Gashi dhe Artjola Toska kapin numra me 7 shifra me këngën në NIN (VIDEO)

By

Janë dy zëra të mrekullueshëm të muzikës shqipe.

Asnjëherë më parë ato të dyja nuk kanë interpretuar bashkë, deri në edicionin festiv të emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku Shkurte Gashi dhe Artjola Toska patën një duet fantastik.

Dy këngëtaret kanë kënduar një potpuri shqipe, ndërsa kjo video e edicionit festiv ka arritur të marrë mbi 1 milionë klikime në kanalin zyrtar të Prive të Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm