Gardëroba e Fjolla Morinës është një ëndërr e vërtetë! (VIDEO)

By

Fjolla Morina dhe partneri i saj, Fisnik Syla ishin protagonist në një material ekskluziv të Prive.

Për kamerën tonë, ata sollën një copëz nga jeta e tyre.

Çifti hapën dyert e shtëpisë dhe na njoftuan më ambientet e brendshme.

Për më tepër, Fjolla lejoi të hapnim edhe gardërobën e saj gjigante të mbushur me artikuj luksozë.

Versace, Louis Vuitton, Dior, Hermes, McQueen, Valentino, Dolce&Gabbana dhe Balmain, gardëroba e saj është ëndërr e çdo gruaje.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm