Ekspertët: Prilli, muaji i seksit për të gjithë

By

Ekspertët kanë thënë se në muajin prill mund të prisni që nxehtësia në jetën tuaj të dashurisë të kthehet.

Sipas tyre, në thelb ky është një muaj i seksit për, siç janë shprehur ata, të gjitha shenjat e horoskopit.

Ata kanë thënë se muaji prill është muaj i argëtimit dhe e konsiderojnë atë si të tillë që i jep kuptim të ri jetës suaj, sidomos asaj seksuale, shkruan Women’sHealth, transmeton Klankosova.tv.

“Ekziston një nxitje vërtet e fortë për të ecur përpara dhe për të vazhduar me të”, janë shprehur ata.

Sipas tyre, ia vlenë që në këtë periudhë, nëse nuk e keni gjetur akoma, ta gjeni dashurinë apo partnerin tuaj.

Por, ata sugjerojnë që edhe t’i bashkoheni aplikacioneve të takimeve, apo thjeshtë të përdorni një lodër seksi.

Artikuj të ngjashëm