Për të gjithë ata që jetojnë larg: Gold AG e Shyhrete Behluli publikojnë këngë për gurbetqarët (VIDEO)

By

Janë dyshja që shumë shpejt u bënë të pandashëm në projektet e reja, që thuajse gjithmonë iu kushtohen raporteve familjare.

Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe reperi Gold AG, kanë sjellë bashkëpunimin e tretë me radhë.

Kënga e re, iu dedikohet gurbetqarëve që jetojnë larg Kosovës , e Behluli bën rolin e nënës që re t’i kthehet djali nga kurbeti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm