Çka s’është dëgjuar nga intervistat ’60 sekonda’ në një material të vetëm (VIDEO)

By

Intervista më shkurtër dhe më pikante e Prive “60 sekonda”, shumë shpesh ka vënë yjet në siklet.

Pyetje të shpejta dhe përgjigje nga artistët tanë është dinamika e kësaj intervistë, që gjithnjë mbaron te një pyetje që na mbetet peng.

Të gjitha përgjigjet e reagimet në siklet nga pyetjet e nxehta që nuk keni mundur t’i shihni nga ’60 sekonda’ përgjatë tërë 2019-ës vijnë të përmbledhura në një material të vetëm.

Ndiqni materialin e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm