Surprizë: Aktorja e njohur është shtatzënë, zbuloi dhe gjininë e bebes (FOTO)

By

Aktorja e njohur amerikane Kate Hudson, përmbylli javën që  e lamë pas duke dhënë një lajm të madh: ajo po priste një fëmijë.

Megjithatë, Kate përmes llogarisë sëj në Instagram këtë të diele, zbuloi gjininë e foshnjes.

Në një ceremoni me shumë atmosferë, aktorja e ”Hoë to lose a guy in 10 days” bëri të ditur se do të sjellë në jetë një vajzë.

Por, pavarësisht gëzimit se po bëhet nënë, aktorja nuk harroi të theksonte se tremujori i parë ishte pothuajse i vështirë për të.

“Surprizë! Nëse jeni menduar pse kam mungura në rrjete sociale, arsyeja është se asnjëherë s;kam qenë më e sëmurë se në tremujorin e parë të shtatzënisë. Barku po më fryhet dhe s’dua ta fsheh më. Unë dhe Danny jemi të lumtur. Një  vajzë është rrugës”, ka shkruar ajo në Instagram.

View this post on Instagram

SURPRISE!!! 🤱 If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing…I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way 💕

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

 

 

Artikuj të ngjashëm