Miley dhe Dua i dërgojnë mesazh ish-ave të tyre në videon e re

By

Miley Cyrus ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Dua Lipën.

Projekti “Prisoner” është i shoqëruar me një videoklip eksplicit i cili shton vëmendjen për këngën që premton të bëhet hit.

Ajo që ka lënë përshtypje në aspektin visual të këngës krahas skenave të nxehta mes dy vajzave është përmbyllja e tij.

“Në kujtim të të gjithë ish-ave”, thuhet në përmbyllje të videoklipit.

Miley Cyrus Teams Up With Dua Lipa for New Song 'Prisoner'

Për shkak se është publikuar në kanalin e Miley, kënga nuk mund të shihet në Youtube në Kosovë, të paktën tani për tani. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm