Me kë do të bashkëpunojë Don Xhoni pas famës? (VIDEO)

By

Artisti i ri nga Drenica, Don Xhoni, u bë i famshëm brenda natës gjatë karantinës kur u prezantua me një freestyle në emisionin “Gjoni Black”.

Nga shumë pak ndjekës në Instagram, ai sot numëron afër 200 mijë për një periudhë shumë të shkurtër.

Por, çka pas kësaj?

Me kë do të bashkëpunojë ai, kush po e menaxhon atë, cilat janë planet e tij dhe shumë gjëra të tjera rreth Don Xhonit, do t’i kuptoni në intervistën e mëposhtme dhënë ditë më parë në emisionin NIN në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm