Tre milionë shikime për ‘Asnihere’

By

Fundi i muajit Dhjetor shënoi periudhën kur Adrian Gaxha dhe Lindon Berisha sollën projektin e tyre të ri të tilluar ‘Asnihere’.

Kjo këngë u pëlqye që në minutat e parë të publikimit dhe nuk dëshpëroi publikun duke u listuar në rangun e njejtë të suksesit me krijimet e publikuara nga dyshja dhe Floriani gjatë muajve të verës.

E reflektim i suksesit janë pa dyshim shikimet në Youtube. Pak pa mbushur një muaj nga publikimi, kënga ka arritur të mbledhë 3 milionë shikime në Youtube.

Kujtojmë se Shkurti vjen me përplot projekte, bashkëpunime dhe solo për anëtarët e ‘Brick Records’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm