Momenti më i frikshëm për Françeska Jaçe ishte një aksident para disa muajsh!

By

Më 16 nëntor rreth-rrotullimi i Nartës në Vlorë, u aksidentua një makinë e tipit “BMË” të cilën po e drejtonte modelja, Françeska Jaçe.

Modelja që po i jepte makinës e cila për arsye ende të paqarta ka humbur drejtimin, ka dalë jashtë rrugës dhe është përmbysur.

E ftuar në Prive, modelja iu përgjigj intervistës më të shkurtër “60 sekonda”.

Kur u pyet për momentin më të frikshëm që kishte kaluar, ajo theksoi po këtë ngjarje që kishte ndodhur para disa muajsh.

Ndiqni të plotë intervistën e modeles në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm