Me kë u harrua Ledri Vula?!

By

Reperi Ledri Vula ka dhënë lajmin që po e prisnin fansat tash e një kohë!

Pas disa projekteve në bashkëpunim, Ledri ka gati projektin e ri solo.

Kënga e titulluar ‘U harrum’ do publikohet të dielën në ora 13:00.

Nuk dihet saktësisht zhanri i këtij projekti por nga titulli, fansat kanë aluduar që bëhet fjalë për një Ledër më romantik.

Kënga do ketë një videoklip të realizuar në bregdet dhe pritet të jetë ndër favoritet në këtë periudhë të vitit. /Prive.al/

14 MAJ / 13:00

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm