Këto manikyre do ju bëjnë të ndiheni shumë festive këtë fundvit

By

Ju duhet një prekje e fundit që të përqafoni plotësisht shpirtin e festave të fundivitit – manikyri juaj.

Kjo mund të jetë një periudhë shumë e zënë në punë ose në shkollë, dhe ndoshta problemi i fundit që keni është të rregulloni thonjtë – por në fund të fundit pse mos ta bëni?

Nëse kujdeseni vetë për thonjtë ose keni estetisten e preferuar e cila kujdeset për ju, frymëzohuni nga këto manikyre për festat e fundvitit.

E kuqe e ndezur

Dizajne metalike

Blu dimërore

Nude natyrale

Shumë xixa

Image result for glitter nails

 

 

Artikuj të ngjashëm