Linda Halimi rikrijon këngën e The Weeknd

By

Linda Halimi tashmë prej shumë kohësh jeton në Amerikë me të dashurin e saj. Ajo u bë nënë e një vogëlusheje të quajtur Kaimana.

Si duket statusi i saj i ri amnor e ka lënë prapa me projekte të reja.

Ajo në Instagramin e saj postoi një rikrijimin të këngës “Call out my name” të The Weeknd. Postimi morri shumë pëlqime dhe kritika të mira dhe si duket fansave të saj po ju mungon tej mase.

Artikuj të ngjashëm