Për çka s’do ta pyes Artani kurrë Vedatin brenda shtëpisë? (VIDEO)

By

Artani dhe Andi kanë diskutuar për Stupcat.

Komediani i ka thënë Andit se nuk do ta pyes kurrë Vedatin për ndarjen e grupit të njohur humoristik, pasi sipas tij, mund të ndjehet keq.

“Kam dëgjuar që janë ndarë keq”, ka thënë Artani, duke shtuar: “S’e veti kurrë ktu mrena”.

Ndiqni diskutimin e tyre në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm