Si erdhi Festimi deri tek emri skenik  ‘Lyrical Son’?

By

Reperi i PINT, Lyrical Son iu përgjigj 25 pyetjeve të emisionit Prive, këtë të shtunë që sapo kaloi.

Ai tregoi shumë gjëra përmes kësaj rubrike madje e tha edhe arsyen për të cilën do ta linte përfundimisht muzikën.

Ai po ashtu tregon se cila është kënga më e mirë që kanë bërë ndonjëherë shqiptarët, dhe përgjigja është shumë larg asaj që mund të paramendoni.

Për emrin skenik më të cilin ë njohim të gjithë, atë e ndihmoi një profesor i tij kohë më parë. Çka ka për thënë më tepër reperi e ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm