Tërmet në estradë, pritet një bashkëpunim bombastik!

By

Duetet s’kanë të ndalur!

Këtë verë publikohet një bashkëpunim që ndoshta pak prej jush e keni menduar.

Image result for kidda

Artisti i ri KIDDA ka bërë të ditur që po sjellë një projekt me Ermal Fejzullahun për sezonin e verës.

Kënga tashmë është finalizuar përveç disa detajeve të vogla, dhe ditëve në vazhdim pritet të xhirohet edhe videoklipi./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm