Kjo kënga e re e Sidrit Bejlerit qenka “YLL” – a e dëgjuat? (VIDEO)

By

Tri ditë më parë, këngëtari Sidrit Bejleri solli një super baladë.

Me muzikë të Irkenc Hykës, dhe me tekst të shkruar nga ai vet e edhe nga Hyka, kjo këngë është një baladë tejet e bukur dashurie.

Bejleri këngën e tij të re e ka quajtur “A ish njësoj?”, ndërsa e këndon edhe me theksin e tij simpatik prej shkodrani.

Teksti i këngës i dedikohet një dashurie që ka përfunduar me ndarje, ndërsa klipi paraqet një dramë romantike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm