Kendall Jenner veshi një fustan të ‘guximshëm’ në një dasmë! A e teproi?

By

Së fundmi, Kendall Jenner ishte në fokusin e të gjithëve në rrjete sociale. Shkak u bë zgjedhja e saj e fustanit si e ftuar në dasmën e mikes së saj.

Ajo publikoi një fotografi me fustanin veshur dhe është ky më poshtë.

Kendall shkoi e veshur kështu në një dasmë dhe interneti po

Zgjedhja e fustanit të saj u prit me shumë kritika negative nga përdoruesit e rrjeteve sociale si i ‘papërshtatshëm për rastin”.

“Oh, kjo është një shije e keqe… shpresoj që nusja e ka aprovuar këtë fustan”, shkruan një përdorues.

“Si shkon kjo në dasmë e veshur kështu”, shkruan një tjetër.

Por ju si mendoni, a ishte e tepruar kjo veshje? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm