Për çka e kritikon më së shpeshti Alisa – Urimin?

By

Mospajtimet dhe kritikat janë pjesë e natyrës njerëzore. Kjo ndodh rëndom edhe mes njerëzish që gëzojnë raport shumë të afërt dhe të shëndetshëm.

Të ftuar së fundmi në Prive që nisi me sezonin e ri javën që lamë pas ishin çifti më i dashur i rrjeteve sociale, Alisa dhe Urimi.

Ata u përgjigjen në pyetje më pikante dhe zbuluan se për çfarë arsye Alisa e kritikon më së shpeshti Urimin.

Ndiqni të plotë intervistën e tyre në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm