Kjo është arsyeja pse Big Basta dhe Vesa Luma zihen gjithmonë

By

Përfundimisht një gjë është e sigurt po aq sa “vdekja”: Nuk ka çift që nuk zihet!

Dhe sigurisht grindje ka edhe në raportin e këngëtares Vesa Luma me bashkëshortin e saj, Big Bastan.

Image result for vesa luma big basta

Këngëtarja e martuar prej tri vitesh me reperin shqiptar, ka një arsye pse zihet gjithmonë me burrin dhe ajo është Liani.

“Grindja e fundit ka qenë se djali nuk ka shumë dëshirë të flasë në telefon me të në video sepse është i vogël dhe e ka shumë problem. Unë në kohën kur ai po fliste me Lianin e kam lënë telefonin aty, dhe Liani vazhdimisht e ka ndalë telefonin. E pastaj filluan grindjet”, ka thënë Vesa Luma, gjatë intervistës Haje ose Thuaje në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm