Brenda shtëpisë së Edona Llalloshit – e bukur dhe elegante (VIDEO)

By

Sonte Prive vjen me një intervistë me këngëtaren e njohur kosovare Edona Llalloshin.

E tërë intervista është xhiruar në ambientet e shtëpisë së saj, ndërsa kësaj here këngëtarja tregon të rejat nga karriera e jeta personale.

Prive nis sonte në ora 19:00 në Klan Kosova, nën moderimin e Liberta Spahiut.

Promon e plotë të emisionit e gjeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm