Për cilin takim në “Për’puthen” është penduar Tea?

By

Së fundmi, Tea dhe Bearti kanë dhënë një intervistë si çift.

Në emisionin “Roped with Olsi”, Tea u pyet edhe për cilin takim që ka pas në “Përputhen” është penduar.

Ajo nuk hezitoi të jap një përgjigje duke thënë se të gjithë përveç Beartit.

“Kot kam dalë me të gjithë, përveç Beartit”, tha Tea. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm