Genc Prelvukaj rikrijon një këngë të Muharrem Ahmetit

By

Genc Prelvukaj ka lansuar një tjetër këngë që mban titullin “Sa herë” dhe është realizuar me videoklip.

Në fakt, kënga është rikrijimi i këngës së njohur të Muharrem Ahmetit  me titull “Xhane”. Genci ka bërë falënderime speciale, në një postim në llogarinë e tij në Instagram.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë këngën e re të artistit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm