Për cilin bashkëpunim u pendua Dafina Zeqiri? (VIDEO)

By

Gjatë këtij viti, Dafina Zeqiri solli goxha bashkëpunime.

Ajo u bë bashkë me producentin Cricket në dy këngë shumë të suksesshme, këtë verë me Ledrin dhe Lumi B, dhe në fund me Gee Dixon.

Por, jo vetëm kaq.

Ajo përgjatë viteve realizoi shumë duete me artistë të ndryshëm, por a u pendua Dafina për njërën nga to?

Ja çfarë thotë vet ajo në rubrikën “Haje ose Thuaje” javë më parë në NIN me Alaudin Hamitin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm