Për arsye shëndetësore, Bledi Mane nuk do jetë sonte në natën ‘Prime’

By

Opionionisti i Big Brother VIP Kosova Bledi Mane, nuk do të jetë i pranishëm sonte në ‘Prime’, për shkak të një arsye shëndetësore.

Bledi bëri të ditur se i është nënshtruar një intervenimi ditën e sotme dhe për këtë arsye nuk do të mund të jetë sonte prezent në natën ‘Prime’.

Shërim të shpejt Bledi! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm