Pema e Vitit të Ri e Albanit e Miriamit, është më e veçante (FOTO)

By

Çdo ditë e më shumë ata po e shijojnë dashurinë që buron nga familja e tyre e vogël.

Me 28 Nëntor, për ditëlindjen e vajzës së tyre Ameli, ata publikuan këngën kushtuar asaj me titull “Dhurata”, një këngë që la nam dhe emocionoi të gjithë prindërit shqiptarë.

E përderisa festat e fundvitit po afrohen dhe në të gjitha shtëpitë e botës fillon një ngrohtësi, edhe në shtëpinë e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit, ka nisur atmosfera festive.

Sikurse të famshmit e tjerë, edhe Miriami ka publikuar në rrjete sociale ca grimca të stolive të tyre të fundvitit dhe to janë të veçanta.

Në një imazh, shihet Ameli që mbanë në dorë një top bredhi, që si dekor ka një fotografi familjare të Albanit, Miriamit dhe vogëlushes. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm