Rexhep Zylfiu: Enca nuk kopjoi

By

Këngëtarja Enca Haxhia ka një javë që ka publikuar klipin Call me Goddess. Ky projekt po shijon shumë sukses dhe për pak ditë ka regjistruar mbi 1 milion e 500 mijë shikime në YouTube.

Po përpos këngës që u pëlqye, Enca u akuzua për kopjim të paraqitjes nga këngëtarja serbe Jelena Karleusa.

Prive ka kontaktuar me Rexhep Zulfiun i cili është marrë me paraqitjen e Encës në klip. Ai ka thënë se kjo nuk është kopjim por trend.

Bizhuterish janë të marra nga po I njëti brend që përdori Jelena dhe i janë përshtatur Encës me temën e këngës.

https://instagram.com/p/8D_9nmDEJD

Artikuj të ngjashëm