Bombastike: Majlinda Zeka nëna më “hot” në këtë imazh me Roanin (FOTO)

By

Fakti që u bë nënë, nuk ka ndikuar aspak në fizikun e saj të përkryer.

Majlinda Zeka, emri i së cilës është lakuar shumë në shtypin rozë për shkak të lidhjes së saj me reperin Majk, është me padyshim nga nënat më seksi në mesin e të famshmeve shqiptare.

Zeshkane, një fytyrë si kukull dhe me një trup si “selvi”, ajo është nëna e të voglit Roan, por që epiteti nënë nuk po i shkon aspak, në kuptimin e mirë të fjalës.

Zeka ka publikuar në profilin e saj në Instagram, një fotografi bashkë me Roanin, të cilin po e mbanë në krahë.

Aty mund të vërehet që ajo ka rikthyer formën e mëhershme trupore tërësisht dhe po duket shumë fit, në një palë tuta sportive me motive ushtarake. /Prive.al

Me and mine‼️

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

 

Artikuj të ngjashëm