Blogerja nga Prishtina, zëvendësimi i Jonidës tek ‘E diell’?!

By

Ka kohë prej kur është shndërruar në pikë reference si një prej bloggereve më të famshme në vend.

Fjala është për Argjira Spancën, vajzën nga Prishtina e cila është gati për një tjetër hap në karrierë.

View this post on Instagram

It’s the most wonderful time of the year💫 How cuteeee are these Snoopy PJ’s from @womensecretofficial 😩💕 #xmas #holidays #newyearseve #blogger #snoopy

A post shared by A R G J I R A S P A N C A (@argjiraspanca) on

Ajo në këtë fundjavë bëhet pjesë e rikthimit të programit ‘E diell’ në një rubrikë që ka lidhje me modën. E kontaktuar nga Prive.al, Spanca pohoi se do jetë pjesë e emisionit por nuk komentoi faktin nëse e ka zëvendësuar Jonida Maliqin, e cila u tërhoq për shkak të angazhimeve me Eurovision.

‘Po është e vërtetë që do jem pjesë e E diell. Nuk jam në dijeni që jam zëvendësim i dikujt. Koncepti i këtij emisioni më ka pëlqyer shumë sepse është diçka më ndryshe dhe shumë ‘fun’ prandaj edhe kam pranuar të jem pjesë. E gjitha çfarë mund të them është që jemi një staf shumë i mirë dhe do sjellim shumë gjëra të bukura për shikuesit’ – deklaroi Argjira.

S’na mbetet gjë tjetër pos të presim edhe pak ditë deri tek ‘E diell’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm