Pëlqehet “PDMNP” nga Duda dhe Lyrical Son (VIDEO)

By

 

Paralajmërimi i bashkëpunimit më të ri mes reperit Duda dhe Lyrical Son u bë ditë më parë, dhe me lançimin e tij u kuptua se kënga “Po dojnë me na pa” u pëlqye mjaft shumë nga masa respektivisht fansat e të dy reperave.

Lyrical Son kësaj radhe ishte mysafir i Dudës por që të dy u përkujdesën për pjesët e tyre përgjatë tekstit  të këngës.

Ndryshe, videoklipi i këngës u realizua nga “Bug Production” në të cilin paraqiten skena mjaft interesante dhe ndryshe sidomos sa i përket reperit Lyrical Son./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm