Dua Lipa dhe Bella Hadid hapin sezonin e bikinive

By

Sezoni i bikinive është zyrtarisht këtu – të paktën sipas Dua Lipa dhe Bella Hadid.

Muzikantja dhe modelja, të dy e shfaqën në stilin e verës postime të reja në Instagram. Dyshja prezantuan disa bikini që na bëjnë të jemi gati për mot të ngrohtë dhe diell veror, edhe nëse duhet të shijojmë nxehtësinë në oborret tona në vend të plazhit!

Dua, e cila po jeton në Londër gjatë karantinës, postoi dy foto duke u zhytur në diell në oborrin e shtëpisë së saj.

Edhe supermodelja Bella Hadid morri sa rreze në oborrin e shtëpisë së saj, duke hapur kështu zyrtarisht sezonin e bikinive.

Artikuj të ngjashëm