Ky është artisti i radhës me të cilin do të bashkëpunojë Noizy

By

Reperi Noizy do të vazhdojë ritmin e suksesit edhe në këtë vit të ri.

Një numër i madh i projekteve do të vinë dhe mes tjerash është një bashkëpunim me Finem.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm