Kështu duket Emina Çunmulaj pa grim? (FOTO)

By

Modelja Emina Çunmulaj, pothuajse në të gjitha postimet dhe paraqitjet e saja na është shfaqur me një pamje mjaft të kuruar dhe të bukur siç e kërkon edhe vetë të qenurit modele.

Mirëpo me ardhjen në jetë të vajzës së saj vëmendja dhe kujdesi sikur i është kaluar më tepër foshnjës.
Edhe postimet e saj kryesisht janë fotografi të vajzës madje edhe video tek i këndon ninulla dhe këngë të tjera në gjuhën shqipe.

Ky përkushtim mbase ka bërë që Emina ta lë pak menjanë kujdesin ndaj vetës.Këtë e dëshmon një imazh i fundit i saj bashkë me vajzën deri  sa Emina duket komplet pa grim.

Një fytyrë e pastërt për ta përqafuar foshnjën e saj por jo e kuruar dhe siç jemi mësuar ta shohim./PRIVE.AL/

9128fb5142018cfef7e96dfbd3c2aef3531786cea2cfa3115bea58b95510675c_full

Artikuj të ngjashëm