Patrisi poston nga fitnesi por Tuna e ka mendjen tek seksi!

By

Tuna dhe Patrisi i kanë reduktuar goxha paraqitjet kohëve të fundit.

Madje, kjo ka bërë që shpesh të dyshohet mbi kriza në raportin mes dyshes por dashuria duket të jetë akoma shumë e fortë.

Këtë e ka vulosur vetë Patrisi përmes një postimi nga fitnesi teksa bën ushtrime me gruan, Tunën.

‘Dashuri dhe fitness’ – ka qenë mbishkrimi në imazh të cilit Tuna përmes komentit i ka shtuar një tjetër komponent. ‘Edhe seks’ – shprehet këngëtarja në postimin e Patrisit.

Shumë zhurmë për asgjë sa i përket çiftit. /Prive.al

Love and fitness

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

Artikuj të ngjashëm