Luana ngrit temperaturat me foto nga plazhi

By

Sezoni veror ka nisur dhe Luana Vjollca është siguruar që t’i rrisë edhe  më shumë temperaturat me foton e postuar në rrjete sociale.

Ajo është shfaqur në rroba banjo nga jugu i Shqipërisë duke vënë në pah linjat mahnitëse trupore.

‘Kush pyeti për mua?’ – ka qenë përshkrimi i bukuroshes në fotografinë e ndarë me ndjekësit tek e cila, s’kanë munguar pëlqimet e shumta. /Prive.al

Who’s been asking about me?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm