Sali Berisha po feston ditëlindjen dhe kjo është dhurata që i bëri fansi më i madh, Stresi

By

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Nga shumë urime që pranoi erdhi edhe një super urim i një prej simpatizantëve më të flaktë të tij, Stresi.

Reperi përmes një video të publikuar në “Instagram” shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një super buqetë me lule të kaltra dhe të bardha të cilat sigurisht janë për ish-kryeministrin.

Krah videos nuk munguan as disa fjalë të shkruara nga vetë reperi i cili i uron ditëlindjen Berishës duke e cilësuar atë si një nga liderat më të mëdhenj të botës.

“Statistikat Tregojnë Qe Ne Muajin Tetor Kan Lindur Lideret Me Te Medhenj Te Botes, Gezuar Ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm